top of page
20200712_121624_2.jpg

  Warsztaty podczas imprez  

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty warsztatów gościnnych eventowych. Są to zajęcia które przygotowujemy na zamówienie i prowadzimy u Zamawiającego. Warsztaty prowadzimy zarówno w Warszawie, jak w całej Polsce oraz za granicą. W przypadku imprez urodzinowych, istnieje możliwość organizacji imprezy w naszej stolarni. 

Gościmy w domach kultury, muzeach, w placówkach edukacyjnych i oświatowych, w instytucjach publicznych i prywatnych. Działamy w dużych miastach, a także w gminach wiejskich. Prowadzimy zajęcia plenerowe podczas wydarzeń kulturalnych, gminnych festynów, festiwali artystycznych, imprez prywatnych, sąsiedzkich czy firmowych. Współpracujemy z jednostkami samorządowymi, organizacjami pozarządowymi, firmami eventowymi, domami handlowymi, Lasami Państwowymi oraz z muzeami i domami kultury w całej Polsce.

20211009_162555.jpg

  Rodzaje warsztatów  

Urodzinowy

Urodziny to warsztat dla dzieci, które lubią prace z drewnem i chcą zarażać tą pasją swoje koleżanki i kolegów podczas wspólnej zabawy! W trakcie warsztatu dzieci wykonają własne zabawki, które zabiorą ze sobą do domu. Temat warsztatu ustalamy indywidualnie pod kątem zainteresowań dzieci.

 

Podczas warsztatów dzieci pod czujnym okiem instruktora tworzą autorskie zabawki. Pracują z drewnem w naturalnej postaci. Uczą się używać pełnowymiarowych narzędzi stolarskich takich jak piły, młotki czy wiertarki.  Organizujemy urodziny zarówno wyjazdowe (u klienta), jak i w naszej stolarni.

Warsztat dla:

> dzieci

> rodzin

20221203_155436.jpg

Standardowy

Standardowa formuła warsztatów podczas imprez to kilkugodzinny blok warsztatowy np. 4 godziny, w ramach którego realizujemy kilka warsztatów jeden po drugim. Każdy warsztat trwa około 50 min. Uczestnicy podchodzą i włączają się w prace aż do wyczerpania limitu miejsc (warsztat rodzinny -15 dzieci plus rodzice, warsztat dla dzieci - 10 dzieci). Jeśli przychodzą kolejni chętni, a nie ma miejsc, informujemy, że kolejny warsztat wystartuje za chwilę.

 

Na miejsce przyjeżdżamy godzinę przed startem warsztatu ze wszystkimi materiałami i  narzędziami potrzebnymi do przeprowadzenia zajęć. Po stronie organizatora pozostaje jedynie przygotowanie miejsca i stabilnych stołów do pracy, takich, do których można przymocować ścisk stolarski.

Warsztat dla:

> dzieci

> rodzin

> dorosłych

20220807_134514 (2)_edited.jpg

Warsztat Dużych Form

Podczas warsztatu Dużych Form, gdzie budujemy imponujące konstrukcje z desek, palet, i kantówek, każdy uczestnik ma okazję eksplorować różnorodne tematy, w tym projektowanie mebli dla wspólnych przestrzeni. Ta dynamiczna forma działania nie tylko rozwija kreatywność, ale także sprzyja budowaniu więzi i stanowi doskonałą aktywność team-buildingową.

 

Dodatkowo, w tej edycji warsztatu, wprowadzamy nową technikę łączenia elementów za pomocą wkrętów, co umożliwia rozwijanie praktycznych umiejętności konstrukcyjnych. Pracujemy również z dostarczonym przez Zamawiającego materiałem.

Warsztat dla:

> rodzin

> dorosłych

20200712_115541.jpg
  • Jesteśmy otwarci na zamówienia indywidualne podczas imprez o różnym charakterze. Możemy dostosować się do specyficznych potrzeb i stworzyć zupełnie nowy rodzaj warsztatu adekwatny do preferencji i oczekiwań klienta.

  Jak to wygląda  

Forma warsztatów zależy od specyfiki imprezy. Na miejsce przyjeżdżamy z gotowymi zestawami narzędzi oraz ze wszystkimi materiałami do przeprowadzenia warsztatu, pracujemy także z materiałami zapewnionymi przez Zamawiającego.

W gestii Zamawiającego pozostaje jedynie przygotowanie przestrzeni. Prowadzimy także warsztaty w formie plenerowej. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia doradzamy w kwestii wyboru formuły warsztatu, która najlepiej sprawdzi się w określonych warunkach.

  Indywidualna wycena  

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page