Warsztaty dla grup

zorganizowanych.
DSC05620_DxO.jpg
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty warsztatów dla grup zorganizowanych, takich jak klasy szkolne, grupy przedszkolne, grupy uczęszczające na zajęcia w domach kultury, muzeach oraz innych placówkach kultury i oświaty. 
 
Warsztaty dla grup prowadzimy w naszej stolarni w Warszawie lub w formie warsztatów gościnnych u Zamawiającego, a więc w przedszkolach, szkołach, domach kultury oraz w innych instytucjach zarówno w Warszawie, jak w całej Polsce. Warsztaty mogą się odbywać z towarzyszeniem rodziców/ dorosłych opiekunów, dzieci pracują wtedy w parze z rodzicem lub bez udziału opiekunów, np. w przypadku zajęć dla grup szkolnych lub półkolonii. Prowadzimy warsztaty jednorazowe lub cykliczne np. raz w miesiącu, a także weekendowe bądź kilkudniowe serie warsztatowe np. ferie lub półkolonie. Zajęcia kierujemy do dzieci w wielu 3,5-5 lat, 5-10 lat lub 6-12 lat, istnieje również możliwość przygotowania indywidualnej oferty dla dzieci w innym wieku.
 
Podczas zajęć w pracowni dzieci mają szansę podpatrzeć jak wygląda warsztat stolarski. Po wcześniejszym ustaleniu możemy również zrobić krótka prezentację maszyn, narzędzi elektrycznych i ręcznych. 
 
Natomiast warsztaty gościnne to wizyta w szkole, przedszkolu, domu kultury, muzeum lub w innej zapraszającej instytucji. Na miejsce przyjeżdżamy z gotowymi zestawami narzędzi oraz ze wszystkimi materiałami do przeprowadzenia warsztatu. W gestii Zamawiającego pozostaje zorganizowanie grupy warsztatowej, a także przygotowanie przestrzeni i stołów do pracy. W przypadku warsztatów poza Warszawą prowadzimy minimum dwa podstawowe warsztaty jednorazowe lub wybraną serię warsztatową podczas jednej wizyty oraz doliczamy koszty dojazdu
i ew. noclegu.
Formuła dzikodzieciowych warsztatów jest na tyle szeroka, że swobodnie możemy ją dopasować do Waszych potrzeb, możliwości i specyfiki grupy.
Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją .pdf do pobrania poniżej, która opisuje możliwe formy współpracy. Ofertę z cennikiem wysyłamy indywidualnie. 
nasi klienci logotypy.jpg
Nasi Klienci:
Sprawdź także:

Warsztaty w pracowni.

Warsztaty gościnne.

Warsztaty.

Chcesz dowiedzieć się więcej.

Chcesz podjąć współpracę?