top of page

  Warsztaty dla grup zorganizowanych  

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty warsztatów dla grup zorganizowanych, takich jak klasy szkolne, grupy przedszkolne, dzieci w edukacji domowej, grupy indywidualne, dzieci uczęszczające na zajęcia w domach kultury, muzeach oraz innych placówkach kultury i oświaty. Warsztaty grupowe to doskonała okazja do nauki współpracy i budowania zaangażowania. Dzięki otwartej formule, zajęcia możemy swobodnie dostosować do konkretnej grupy wiekowej oraz do charakteru i wymagań placówki.

DSC_5395_1.jpg

  Szkoły  
i przedszkola  

Prowadzimy warsztaty dla uczniów szkół podstawowych i grup przedszkolnych. Warsztaty dostosowujemy do grupy wiekowej, by jak najbardziej zaciekawić najmłodszych i zachęcić ich do samodzielnej twórczej pracy.

239465498_351276603377989_245542260178081919_n.jpg

  Instytucje 
  kultury  

Gościmy w domach kultury, muzeach, w placówkach edukacyjnych i różnych innych instytucjach kultury. Działamy w całej Polsce i za granicą. Przygotowujemy indywidualne oferty warsztatów, na przykład, towarzyszących wystawom.

20190907_141545.jpg

Imprezy

Organizujemy warsztaty podczas różnego rodzaju eventów takich, jak np. festiwale artystyczne, imprezy okolicznościowe, sąsiedzkie czy firmowe, przyjęcia urodzinowe, gminne festyny, dzięki czemu możemy podzielić się naszą pasją z szeroką publicznością.

  Dla kogo są nasze warsztaty?  

Warsztaty dla grup prowadzimy dla samych dzieci lub w formie warsztatów rodzinnych, czyli  dla rodziców z dziećmi. W przypadku zajęć dla grup szkolnych czy warsztatów dla przedszkolaków dzieci pracują samodzielnie lub w parze z rodzicem, na przykład podczas weekendowych warsztatów rodzinnych w domu kultury. Warsztaty rękodzielnicze dla dzieci pozwalają na pracę z drewnem w naturalnej postaci. Podczas zajęć dzieci uczą się używania pełnowymiarowych narzędzi stolarskich jak piły, młotki czy wiertarki.

Uczestnicy warsztatów nie muszą mieć żadnych wcześniejszych doświadczeń w pracy z drewnem
ani wyjątkowo rozwiniętych zdolności manualnych. Pracujemy z grupami dzieci od 3 roku życia. Forma naszych warsztatów jest na tyle otwarta, że możemy ją dostosować do potrzeb, możliwości i specyfiki grupy. Zajęcia prowadzimy także w grupach integracyjnych, dla dzieci z niepełnosprawnością i neuroatypowych. Posługujemy się również językiem angielskim.

  Gdzie odbywają  
 się warsztaty?  

Warsztaty gościnne to zajęcia które prowadzimy u Zamawiającego. Gościmy w szkołach i przedszkolach, w domach kultury, muzeach, w placówkach edukacyjnych i instytucjach kultury oraz na różnego rodzaju eventach, gminnych festynach i festiwalach.  Do przeprowadzenia warsztatów potrzebna jest jedynie przestrzeń w pomieszczeniu lub w przyrodzie oraz stoły do pracy. Warsztaty stolarskie dla dzieci prowadzimy zarówno w Warszawie, jak w całej Polsce, a nawet za granicą w rozmaitej formie, jako warsztaty jednorazowe, cykliczne, zajęcia pozalekcyjne, weekendowe, eventowe, a także kilkudniowe serie warsztatowe np. ferie lub półkolonie. 

  Co zapewniamy  
  na warsztatach?  

Na warsztaty gościnne przyjeżdżamy z gotowymi zestawami narzędzi oraz ze wszystkimi materiałami potrzebnymi do przeprowadzenia zajęć. Przygotowujemy dużą ilość różnorodnych drewnianych elementów, aby uczestnicy mieli pełną swobodę wyboru realizowanych projektów. Po stronie Zamawiającego pozostaje jedynie przygotowanie przestrzeni i stołów do pracy, na przykład do realizacji warsztatów w szkole podstawowej wystarczy zwykła sala lub klasa lekcyjna z odpowiednią ilością stolików, do których można przymocować ścisk stolarski. Resztę przygotowujemy my!

  Wycena  

Nasze ceny są ustalane indywidualnie, biorąc pod uwagę różnorodne czynniki, takie jak lokalizacja, liczba uczestników, rodzaj warsztatów (weekendowe, jednorazowe, cykliczne), liczba i długość warsztatów oraz temat. Aby otrzymać dokładną wycenę i zaoszczędzić czas, zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego poniżej, w którym można podać wszystkie niezbędne informacje. Nasz zespół postara się jak najszybciej odpowiedzieć na Państwa zapytanie i dostosować ofertę do Państwa potrzeb. Ofertę z cennikiem wysyłamy indywidualnie.

  Indywidualna wycena  

Dziękujemy za przesłanie!

bottom of page