Warsztaty indywidualne w pracowni

w Warszawie.
20200623_143750.jpg
Zapraszamy na regularny cykl twórczych warsztatów pracy z drewnem dla dzieci i rodziców, które odbywają się w naszej nowej stolarni na warszawskiej Pradze.
Uwaga! Zmieniamy formę zapisów. Uruchomiliśmy sklep internetowy, przez który możecie kupować bilety na warsztaty w pracowni. Mam nadzieję, że taka forma będzie dla Was dużo wygodniejsza!
Aktualne terminy warsztatów w cyklu jesień-zima 2020 znajdziecie w sklepie.
Na warsztaty zapraszamy dzieci w towarzystwie rodziców/ dorosłych opiekunów. Jeden rodzic może mieć pod opieką maksymalnie dwoje dzieci. Proszę pamiętajcie o tym podczas kupowania biletów.
UWAGA Kupując jeden bilet rezerwujesz miejsce tylko dla jednej osoby, aby wziąć udział w warsztacie musisz kupić przynajmniej dwa bilety, dla Ciebie i dla Twojego dziecka lub dzieci.  
 
W tej chwili dostępne formy płatności to płatność tradycyjnym przelewem na konto. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail z numerem zamówienia oraz numerem konta bankowego do wpłaty. Następnie należy opłacić warsztat poprzez tradycyjny przelew na nasze konto. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. UWAGA Numer konta do wpłat uległ zmianie! Po opłaceniu warsztatu otrzymasz e-mail z biletem do pobrania w formacie pdf. Na warsztacie należy okazać bilet (w formie elektronicznej lub drukowanej) oraz podać numer zamówienia.
Miejsce: pracownia stolarska przy ul. Ireny Kosmowskiej 6, 03-750 Warszawa, Praga-Północ (mapa).
Godzina: 11.00 - 12.30 lub 15 - 16.30.
Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat, ale jeśli Twoje dziecko jest trochę młodsze lub trochę starsze i czujesz, że taki warsztat będzie dla niego odpowiedni, napisz do nas
 

COVID - 19
W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zmniejszyliśmy wielkość grupy, która jednorazowo bierze udział w warsztatach. Na jednym warsztacie w pracowni będzie przebywać nie więcej niż 15 osób: 14 uczestników, dzieci i rodziców łącznie oraz instruktorka. Podczas warsztatów istnieje obowiązek zasłanianie nosa i ust oraz dezynfekcji rąk (przy wejściu do pracowni znajduje się płyn do dezynfekcji). 
W pracowni prowadzimy także warsztaty dla grup zorganizowanych.
Sprawdź także:

Warsztaty dla grup zorganizowanych.

Warsztaty gościnne.

Warsztaty.

Chcesz dowiedzieć się więcej.

Chcesz wziąć udział lub podjąć współpracę?

Powrót do góry

Kontakt

  • Szary Instagram Ikona
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

©   Dzikie   Dzieci   2020

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookie (ciasteczek), które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.