Warsztaty w pracowni

w Warszawie.
20200623_143750.jpg
Zapraszamy na twórcze warsztaty pracy z drewnem dla dzieci, młodzieży oraz dla całych rodzin. Zajęcia odbywają się w naszej stolarni na warszawskiej Pradze.
Warsztaty w stolarni prowadzimy w różnych formach. Są to warsztaty grupowe dla całych rodzin oraz warsztaty dla dzieci lub młodzieży bez udziału rodziców. Prowadzimy sprzedaż biletów na konkretne, z góry wyznaczone terminy warsztatów grupowych, a także na warsztaty indywidualne, kiedy wspólnie uzgadniamy dogodny termin. 
 
Aktualna oferta warsztatów w pracowni znajduję się naszym sklepie.
W tej chwili dostępne formy płatności to płatność tradycyjnym przelewem na konto. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail z numerem zamówienia oraz numerem konta bankowego do wpłaty. Następnie należy opłacić warsztat poprzez tradycyjny przelew na nasze konto. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. Po opłaceniu warsztatu otrzymasz e-mail z biletem do pobrania w formacie pdf. Na warsztacie należy okazać bilet (w formie elektronicznej lub drukowanej) oraz podać numer zamówienia.
Miejsce: pracownia stolarska przy ul. Ireny Kosmowskiej 6, 03-750 Warszawa, Praga-Północ (mapa).
Jeśli Twoje dziecko jest trochę młodsze lub trochę starsze niż sugerowany wiek, ale czujesz, że taki warsztat będzie dla niego odpowiedni, napisz do nas
 

COVID-19
Podczas warsztatów istnieje obowiązek zasłanianie nosa i ust oraz dezynfekcji rąk (przy wejściu do pracowni znajduje się płyn do dezynfekcji). 
W pracowni prowadzimy także warsztaty dla grup zorganizowanych.
Sprawdź także:

Warsztaty dla grup zorganizowanych.

Warsztaty gościnne.

Warsztaty.

Chcesz dowiedzieć się więcej.

Chcesz wziąć udział lub podjąć współpracę?