top of page

Warsztaty w pracowni

w Warszawie.
20200623_143750.jpg
Zapraszamy na twórcze warsztaty pracy z drewnem dla dzieci, młodzieży oraz dla całych rodzin. Zajęcia odbywają się w naszej stolarni na warszawskiej Pradze.
Majsterkowanie z dziećmi — w trosce o wyobraźnię maluszka
Dzieci podczas majsterkowania, wzmacniają mięśnie dłoni. Poprawia ono zręczność i koordynację oko-ręka. Warsztaty w stolarni prowadzimy w różnych formach. Dbamy o to, by zajęcia z majsterkowania były przeznaczone zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Ćwiczenia tego typu mogą stanowić dla najmłodszych niezwykłą inspirację. Organizujemy warsztaty grupowe dla całych rodzin oraz zajęcia warsztatowe dla dzieci lub młodzieży bez udziału rodziców. Prowadzimy sprzedaż biletów na konkretne, z góry wyznaczone terminy warsztatów grupowych, a także na warsztaty indywidualne, kiedy wspólnie uzgadniamy dogodny termin. Aktualną ofertę zajęć z majsterkowania dla dzieci i innych warsztatów organizowanych w pracowni znajdziesz w naszym sklepie.

Majsterkowanie w drewnie dla dzieci — szczegóły oferty
Organizujemy ćwiczenia dla różnych grup wiekowych. Podstawową formą płatności jest tradycyjny przelew na konto. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail z numerem zamówienia oraz numerem konta bankowego do wpłaty. Następnie należy opłacić warsztat poprzez tradycyjny przelew na nasze konto. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. Po opłaceniu warsztatu otrzymasz e-mail z biletem do pobrania w formacie pdf. Na warsztacie należy okazać bilet (w formie elektronicznej lub drukowanej) oraz podać numer zamówienia. Jako organizatorzy zajęć z majsterkowania dla chłopców i dziewczynek, dbamy o to, by być w stałym kontakcie z rodzicami maluchów. Jeśli Twoje dziecko jest trochę młodsze lub trochę starsze niż sugerowany wiek, ale czujesz, że taki warsztat będzie dla niego odpowiedni, napisz do nas!

Miejsce: pracownia stolarska przy ul. Ireny Kosmowskiej 6, 03-750 Warszawa, Praga-Północ (mapa).
Sprawdź także:

Warsztaty dla grup zorganizowanych.

Warsztaty gościnne.

Warsztaty.

Chcesz dowiedzieć się więcej.

Chcesz wziąć udział lub podjąć współpracę?
bottom of page