Warsztaty w pracowni

w Warszawie.
20200623_143750.jpg
Zapraszamy na twórcze warsztaty pracy z drewnem dla dzieci i rodziców, które odbywają się w naszej stolarni na warszawskiej Pradze.
Podczas warsztatu trwającego półtorej godziny dziecko z towarzyszeniem rodzica i pod czujnym okiem instruktorki tworzy wybraną przez siebie zabawkę z drewna. Pracuje z drewnem w naturalnej postaci. Uczy się używać pełnowymiarowych narzędzi stolarskich takich jak piły, młotki czy wiertarki. Piłuje, wierci, wbija gwoździe, łączy drewno na kołki, wkręty lub śruby. Poziom zajęć jest dostosowany do umiejętności uczestnika. Staramy się iść za dzieckiem i pomagać mu w doświadczaniu procesu realizacji własnego pomysłu.​
 
Zapraszamy do zakupu biletów w sklepie.
W tej chwili dostępne formy płatności to płatność tradycyjnym przelewem na konto. Po złożeniu zamówienia otrzymasz automatyczny e-mail z numerem zamówienia oraz numerem konta bankowego do wpłaty. Następnie należy opłacić warsztat poprzez tradycyjny przelew na nasze konto. W tytule przelewu należy wpisać numer zamówienia. UWAGA Numer konta do wpłat uległ zmianie! Po opłaceniu warsztatu otrzymasz e-mail z biletem do pobrania w formacie pdf. Na warsztacie należy okazać bilet (w formie elektronicznej lub drukowanej) oraz podać numer zamówienia.
Miejsce: pracownia stolarska przy ul. Ireny Kosmowskiej 6, 03-750 Warszawa, Praga-Północ (mapa).
Zapraszamy dzieci w wieku 5-12 lat, ale jeśli Twoje dziecko jest trochę młodsze lub trochę starsze i czujesz, że taki warsztat będzie dla niego odpowiedni, napisz do nas
 

COVID-19
Podczas warsztatów istnieje obowiązek zasłanianie nosa i ust oraz dezynfekcji rąk (przy wejściu do pracowni znajduje się płyn do dezynfekcji). 
W pracowni prowadzimy także warsztaty dla grup zorganizowanych.
Sprawdź także:

Warsztaty dla grup zorganizowanych.

Warsztaty gościnne.

Warsztaty.

Chcesz dowiedzieć się więcej.

Chcesz wziąć udział lub podjąć współpracę?