Warsztaty w pracowni

w Warszawie
20200623_143750.jpg

Warsztaty lato 2020

Z wielką przyjemnością wznawiamy cykliczne warsztaty w pracowni! Podczas tej przymusowej przerwy nie próżnowaliśmy i dziś możemy Was zaprosić do naszej własnej stolarni w Warszawie! Mam nadzieję, że będzie Wam się podobało :)
Adres pracowni pozostaje ten sam: ul. Ireny Kosmowskiej 6 na warszawskiej Pradze; nasza stolarnia znajduje się w innym lokalu na tym samym podwórku, co dotychczas.
 
Najbliższe terminy warsztatów w pracowni:
4 lipca        - godzina 11-12.30
18 lipca      - godzina 11-12.30
1 sierpnia   - godzina 11-12.30
15 sierpnia - godzina 11-12.30
29 sierpnia - godzina 11-12.30
COVID-19
Podczas zapisów pierwszeństwo mają osoby, które już opłaciły udział w warsztatach planowanych na marzec i kwiecień. Opłacony warsztat, który nie odbył się ze względu na pandemię traktujemy jak voucher, możecie go wykorzystać zapisując się na warsztaty w wybranym terminie. Pamiętajcie jednak, żeby napisać email ze zgłoszeniem.
Zapraszamy na regularny cykl warsztatów dla dzieci i rodziców, które odbywają się w naszej nowej stolarni na warszawskiej Pradze. W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zmniejszyliśmy wielkość grupy, która jednorazowo bierze udział w warsztatach. Na jednym warsztacie w pracowni będzie przebywać nie więcej niż 15 osób (7 dzieci, 7 opiekunów i instruktorka). A co za tym idzie zwiększyliśmy ilość zajęć. Warsztaty obywają się teraz co dwa tygodnie. Jak zwykle możecie zapisywać się na pojedyncze terminy lub na cały cykl. Podstawowe informacje i szczegóły znajdziecie poniżej.
Podstawowe informacje:
Zgłoszenie i szczegóły: aby zgłosić się do udziału w warsztacie należy wysłać email na adres zabawkidzikiedzieci@gmail.com, następnie sprawdzimy czy są jeszcze wolne miejsca i wyślemy Ci maila z informacją dot. płatności, aby zarezerwować miejsce należy dokonać wpłaty, ilość miejsc jest ograniczona.
Uwaga: proszę podaj wiek dziecka/ dzieci podczas zgłoszenia oraz kto będzie brał udział w warsztacie np. opiekun +  dziecko, lub opiekun + dwoje dzieci, lub dwoje opiekunów + dziecko, dwoje opiekunów + dwoje dzieci itd, przykład: "chciałabym zapisać dwie osoby na warsztat w dniu 12 października: Ania lat 6 i mama Dorota".
Miejsce: pracownia stolarska przy ul. Ireny Kosmowskiej 6, 03-750 Warszawa, Praga-Północ (mapka w linku).
Godzina: 11.00 - 12.30 lub 13 - 14.30
Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat, ale jeśli Twoje dziecko jest trochę młodsze lub trochę starsze i czujesz, że taki warsztat będzie dla niego odpowiedni, napisz do nas
 
Dodatkowe informacje:
Na podwórku przed stolarnią będzie możliwość zaparkowania samochodu. Dojazd komunikacją miejską jest dość prosty (około 20 min od centrum), najlepiej wysiąść na przystanku autobusowym Szwedzka i przejść przez tory kolejowe na ulicę Kosmowskiej.

Prosimy zwróćcie uwagę na to, że w takiej pracowni łatwo się ubrudzić :) Załóżcie wygodne ubrania, ale niezbyt luźne i kryte wygodne buty.

Zimą i jesienią temperatura w pracowni może być niższa niż temperatura pokojowa, zwłaszcza jeśli tego dnia na zewnątrz jest mróz, dlatego w takiej sytuacji ubierzcie się cieplej, najlepiej "na cebulę" :)
W stolarni zobaczycie duże maszyny do obróbki drewna, które podczas warsztatu będą odłączone od prądu, a my skupimy się na pracy narzędziami ręcznymi.

Przy tak krótkim warsztacie trudno jest nam bezpiecznie ocenić możliwości dzieci w zakresie prac narzędziami stolarskimi. Dlatego podczas warsztatu rodzice/ opiekunowie są odpowiedzialni za bezpieczeństwo dzieci, a także pomagają im i wspierają je w pracy.
Potwierdzenie uczestnictwa w warsztacie oznacza akceptację regulaminu, który znajduje się na stronie www.dzikiedzieci.com
 
 
Zapraszamy do zapisów!

Chcesz dowiedzieć się więcej.

Chcesz wziąć udział lub podjąć współpracę?

Powrót do góry

Kontakt

  • Szary Instagram Ikona
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

©   Dzikie   Dzieci   2020

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookie (ciasteczek), które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.