top of page

Warsztaty gościnne-wyjazdowe

prowadzimy w całej Polsce.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty warsztatów gościnnych. Są to ciekawe zajęcia dla dzieci w formie wyjazdowej, które przygotowujemy na zamówienie i prowadzimy u Zamawiającego. Podróżujemy po całej Polsce, a nawet za granicę. Dzięki temu nasze warsztaty rozwojowe dla dzieci może poznać jeszcze więcej osób. Gościmy w szkołach, przedszkolach, muzeach, domach kultury, w różnych placówkach i instytucjach czy na festiwalach.
 

Innowacyjne warsztaty dla dzieci – co warto wiedzieć?

Na miejsce przyjeżdżamy z gotowymi zestawami narzędzi oraz ze wszystkimi materiałami potrzebnymi do przeprowadzenia warsztatu. W gestii Zamawiającego pozostaje zorganizowanie grupy warsztatowej, a także przygotowanie przestrzeni i stołów do pracy. Zajęcia stolarskie wpływają na rozwój wielu kompetencji dziecka, uczą samodzielności i wytrwałości, są twórcze i ciekawe. Warsztaty dla dzieci to przede wszystkim świetna zabawa i doskonała okazja do odkrywania oraz rozwijania zdolności dziecka. To dodatkowo może pomóc mu w budowaniu pewności siebie czy nawiązywaniu relacji.

Oferujemy zajęcia w rozmaitej formie i dla różnych grup wiekowych. Warsztaty kreatywności odbywają się z towarzyszeniem rodziców/dorosłych opiekunów lub bez ich udziału, np. w przypadku zajęć szkolnych, przedszkolnych czy półkolonii. Nasz program został opracowany z myślą o potrzebach i umiejętnościach konkretnej grupy wiekowej. Warsztaty rozwojowe dla dzieci są nie tylko doskonałym sposobem na pogłębienie relacji między rówieśnikami. To także możliwość sprawdzenia własnych umiejętności i zdobycia zupełnie nowych. Zależy nam na tym, by prowadzone przez nas kreatywne zajęcia dla dzieci mogły przynieść wiele korzyści, zarówno młodszym, jak i starszym. Chcemy wskazać ciekawe alternatywy spędzania czasu i umożliwić najmłodszym sprawdzenie się w nowych wyzwaniach.
Prowadzimy warsztaty jednorazowe lub cykliczne, weekendowe, a także kilkudniowe serie warsztatowe np. ferie lub półkolonie, dla różnych grup wiekowych (dzieci w wieku od 3,5). 
Formuła dzikodzieciowych warsztatów jest na tyle szeroka, że swobodnie możemy ją dopasować do Waszych potrzeb, możliwości i specyfiki grupy. Naszym celem jest przeprowadzenie ciekawych warsztatów dla dzieci, które będą mogły zapamiętać na długo. Własnoręcznie wykonane prace pozwolą najmłodszym wzmocnić pewność siebie, a także będą pamiątką na wiele lat.
Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją .pdf do pobrania poniżej, która opisuje możliwe formy współpracy. Ofertę ze szczegółami i z cennikiem wysyłamy indywidualnie. 
Najbliższe warsztaty gościnne:
(zapisy na warsztaty gościnne prowadzą placówki, które nas zapraszają)


20 maja - Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Warszawa
4 czerwca - Łańcut

10-11 czerwca - Domu Kultury Polskiej w Wilnie, Litwa
17 czerwca - Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, Warszawa
7, 10 lipca - Stowarzyszenie ,,Między Wisłą a Kampinosem'', Leoncin
21 lipca - Sulechowski Dom Kultury, Sulechów
5 sierpnia - Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie
12 sierpnia - Muzeum Sopotu

 
Obejrzyj jak wygląda warsztat gościnny!
nasi klienci logotypy.jpg
Nasi Klienci:
Sprawdź także:

Warsztaty dla grup zorganizowanych.

Warsztaty w pracowni.

Warsztaty.

Chcesz dowiedzieć się więcej.

Chcesz podjąć współpracę?
bottom of page