Warsztaty gościnne-wyjazdowe

prowadzimy w całej Polsce.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty warsztatów gościnnych-wyjazdowych. Są to zajęcia które przygotowujemy na zamówienie
i prowadzimy u Zamawiającego. Podróżujemy po całej Polsce, gościmy w szkołach, przedszkolach, muzeach, domach kultury, hotelach w różnych placówkach i instytucjach czy na festiwalach .
 
Na miejsce przyjeżdżamy z gotowymi zestawami narzędzi oraz ze wszystkimi materiałami do przeprowadzenia warsztatu. W gestii Zamawiającego pozostaje zorganizowanie grupy warsztatowej, a także przygotowanie przestrzeni i stołów do pracy.
Oferujemy zajęcia w rozmaitej formie: zamknięte na zapisy, lub otwarte w formule "drop-in" np. towarzyszące imprezom plenerowym. Warsztaty odbywają się z towarzyszeniem rodziców/ dorosłych opiekunów lub bez ich udziału, np. w przypadku zajęć szkolnych lub półkolonii.
Prowadzimy warsztaty jednorazowe lub cykliczne, weekendowe, a także kilkudniowe serie warsztatowe np. ferie lub półkolonie, dla różnych grup wiekowych (dzieci w wieku od 3,5). 
Formuła dzikodzieciowych warsztatów jest na tyle szeroka, że swobodnie możemy ją dopasować do Waszych potrzeb, możliwości i specyfiki grupy.
Zachęcamy do zapoznania się z prezentacją .pdf do pobrania poniżej, która opisuje możliwe formy współpracy. Ofertę ze szczegółami z cennikiem wysyłamy indywidualnie. 
Najbliższe warsztaty gościnne:
5 sierpnia - Centrum Dialogu Kulturowego "Dom Wesołka", Maków Mazowiecki
30 sierpnia - Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
6 września - Warsztaty Kultury, Lublin
19 września - Pińczów
październik-grudzień - Muzeum POLIN
16 października - Centrum Kultury i Aktywności w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
10 października - Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej, Nadleśnictwo Kliniska
Obejrzyj jak wygląda warsztat gościnny!
Nasi Klienci:
Sprawdź także:

Warsztaty dla grup zorganizowanych.

Warsztaty w pracowni.

Warsztaty.

Chcesz dowiedzieć się więcej.

Chcesz podjąć współpracę?

Powrót do góry

Kontakt

  • Szary Instagram Ikona
  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon

©   Dzikie   Dzieci   2020

Informujemy, że na naszej stronie internetowej używamy plików cookie (ciasteczek), które są zapisywane na dysku urządzenia końcowego użytkownika. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie zgodnie z aktualnymi ustawieniami swojej przeglądarki.